Članovi kluba DPS Zagreb sudjelovali su u subotu, 25. travnja 2026. na ekološkoj akciji pod nazivom “Čista Sutla – za bolje sutra” u organizaciji Kluba podvodnih aktivnosti ZARON s ciljem doprinosa ljepšoj i zdravoj budućnosti, a posebno voda.
Okupili su se u Klanjcu te, povodom dobrodošlice, krenuli u razgled Galerije, upoznavajući kulturno blago i povijest Zagorja.
Nakon kulturnog osvještavanja stigli su na Zagorski otok ljubavi, točnije u Kraljevec na Sutli, gdje je uslijedila eko akcija čišćenja rijeke, nakon koje je uslijedio zasluženi zajednički ručak uz druženje.









Organizatorica: Nikolina Kiseljak
