• Povećaj font
  • Osnovni font
  • Smanji font
  • Layout: 2 Left columns + Mainbody
  • Layout: Mainbody + 2 Right columns

04. i 05.12. 2010. Rybnik (Poljska) Silesian Freediving Cup

E-mail Ispis PDF

Dana 04.i 05.12. u Rybniku (Poljska) održan je Silesian Freediving Cup, međunarodno natjecanje prema AIDA pravilima. Na natjecanju je sudjelovala naša članica Dajana Zoretić koja je u sve tri discipline (dinamika, dinamika bez peraja i statika) zauzela prvo mjesto, te u ukupnom zboju bodova zauzela istu poziciju. U ekipnom poretku u kojem su morala nastupiti dva natjecatelja i jedna natjecateljica drugo mjesto osvojila je ekipa pod nazivom THE NATIONAL u sastavu Dariusz Paryz (POL), Tomislav Sviličić (RC Osijek) i Dajana Zoretić (DPS-Zagreb). Prvo i treće mjesto su zauzeli natjecatelji iz Poljske.

Na natjecanju je sudjelovalo još 6 natjecatelja iz Hrvatske: Goran Čolak (RK Geronimo) koji je u svim disciplinama i ukupno bio prvi, Tomislav Sviličić (RC Osijek) koji je napravio sve svoje najbolje rezultate, Domagoj Jakovac, Kristian Čačić, Dino Maksan, te Darija Šarić svi članovi RK Geronimo.

 

Static results women

Place

Start number

Name

Surname

Country

AP

RP

Penalty

Time penalty

STA points

1

48

Dajana

Zoretic

Croatia

0:30

5:20


0,0

64,0

2

30

Olga

Martinez Alvarez

Germany

4:00

4:34

 

0,0

54,8

3

14

Barbara

Jeschke

Germany

4:00

4:25

 

0,0

53,0

4

49

Emilia

Biała

Poland

1:00

4:18

 

0,0

51,6

5

38

Darija

Saric

Croatia

0:30

4:17

 

0,0

51,4

6

45

Alekandra

Sulkiewicz

Poland

1:00

4:08

 

0,0

49,6

7

47

Katarzyna

Talaga

Poland

3:00

3:46

 

0,0

45,2

8

39

Aga

Sawicz-Orska

Poland

0:01

3:32

 

0,0

42,4

9

41

Silvia

Vater

Germany

0:30

2:58

 

0,0

35,6

 

DYN results women

Place

No

Name

Surname

Country

AP

RP

Penalty

Distance Penalty

DYN Points

1

48

Dajana

Zoretic

Croatia

125

175,0

5,0

0,0

82,5

2

14

Barbara

Jaschke

Germany

120

137,0

 

0,0

68,5

3

30

Olga

Martinez Alvarez

Germany

125

125,0

 

0,0

62,5

4

45

Aleksandra

Sulkiewicz

Poland

52

113,0

5,0

0,0

51,5

5

47

Katarzyna

Talaga

Poland

50

100,0

 

0,0

50,0

6

41

Silvia

Vater

Germany

75

100,0

5,0

0,0

45,0

7

38

Darija

Saric

Croatia

25

86,0

 

0,0

43,0

8

49

Emilia

Biała

Poland

27

70,0

 

0,0

35,0

 

39

Aga

Sawicz-Orska

Poland

50

86,0

DSQ

0,0

0,0

 

DNF results women

Place

No

name

Surname

Country

AP

RP

Penalty

Distance penalty

Points

1

48

Dajana

Zoretic

Croatia

110

158,0


0,0

79,0

2

45

Aleksandra

Sulkiewicz

Poland

49

108,0

 

0,0

54,0

3

14

Barbara

Jaschke

Germany

80

83,0

 

0,0

41,5

4

30

Olga

Martinez Alvarez

Germany

60

80,0

 

0,0

40,0

5

49

Emilia

Biała

Poland

1

61,0

 

0,0

30,5

6

41

Silvia

Vater

Germany

50

58,0

 

0,0

29,0

7

39

Aga

Sawicz-Orska

Poland

50

58,0

 

0,0

29,0

8

47

Katarzyna

Talaga

Poland

10

50,0

 

0,0

25,0

 

38

Darija

Saric

Croatia

2

64,0

DSQ

0,0

0,0

 

Results women overall

Place

Start number

Name

Surname

Country

STA points

DYN points

DNF points

Overall

1

48

Dajana

Zoretic

Croatia

64,0

82,5

79,0

225,5

2

14

Barbara

Jeschke

Germany

53,0

68,5

41,5

163,0

3

30

Olga

Martinez Alvarez

Germany

54,8

62,5

40,0

157,3

4

45

Aleksandra

Sulkiewicz

Poland

49,6

51,5

54,0

155,1

5

47

Katarzyna

Talaga

Poland

45,2

50,0

25,0

120,2

6

49

Emilia

Biała

Poland

51,6

35,0

30,5

117,1

7

41

Silvia

Vater

Germany

35,6

45,0

29,0

109,6

8

38

Darija

Saric

Croatia

51,4

43,0

0,0

94,4

9

39

Aga

Sawicz-Orska

Poland

42,4

0,0

29,0

71,4

 

Results men overall

Place

Start number

Name

Surname

Country

STA points

DYN points

DNF points

Overall

1

5

Goran

Colak

Croatia

96,4

100,0

87,5

283,9

2

4

Robert

Cetler

Poland

91,6

87,5

81,5

260,6

3

18

Adrian

Kwiatkowski

Poland

71,0

83,0

57,0

211,0

4

46

Tomislav

Svilicic

Croatia

75,4

72,5

59,0

206,9

5

25

Bartosz

Morawiec

Poland

69,6

50,0

53,5

173,1

6

40

Sergio

Martinez Alvarez

Germany

87,4

50,0

23,5

160,9

7

7

Piotr

Dębski

Poland

62,6

52,5

44,0

159,1

8

13

Bartek

Janiszewski

Poland

65,4

50,0

42,0

157,4

9

29

Marcin

Niedzielski

Poland

55,8

58,0

42,5

156,3

10

21

Mateusz

Malina

Poland

78,4

77,5

0,0

155,9

11

19

Mikołaj

Loba

Poland

60,2

47,5

48,0

155,7

12

26

Michał

Mrozowski

Poland

72,6

75,0

0,0

147,6

13

33

Łukasz

Piszczek

Poland

54,2

50,0

41,5

145,7

14

9

Stephan

Heiss

Germany

64,6

37,0

40,5

142,1

15

20

Dino

Maksan

Croatia

60,4

45,0

28,0

133,4

16

3

Kristian

Čačić

Croatia

55,6

37,5

39,0

132,1

17

15

Marek

Jezierski

Poland

50,8

39,0

40,0

129,8

18

12

Domagoj

Jakovac

Croatia

70,8

0,0

49,5

120,3

19

37

Romuald

Wiąz

Poland

51,4

40,0

27,0

118,4

20

32

Dariusz

Paryż

Poland

0,0

53,5

48,0

101,5

21

23

Piotr

Mazur

Poland

0,0

52,5

47,5

100,0

22

31

Piotr

Palacz

Poland

54,8

44,5

0,0

99,3

23

42

Arkadiusz

Skóbel

Poland

0,0

53,5

41,0

94,5

24

22

Wojciech

Marcisz

Poland

25,2

37,5

27,0

89,7

25

17

Tomasz

Kotarski

Poland

0,0

49,5

40,0

89,5

26

35

Viktor

Reshetniak

Ukraine

50,4

0,0

37,5

87,9

27

28

Maciej

Muszyński

Poland

39,8

32,5

0,0

72,3

28

43

Tomasz

Skwarek

Poland

0,0

50,0

0,0

50,0

 

 

Sponzori

Di Nautika
Dragorlux
Apnos - Diving Experts